T.J. SOKOL KAMPA PRAHA

oddíl sportovní gymnastiky

Podporují nás

2.- 3. 6. 2018 se v Hale Věry Čáslavské v Černošicích konalo Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice mužů a žen mistrovské třídy a pro závodnice Sokola Kampa to byl víkend mimořádně úspěšný. Máme obrovskou radost!!!!!!!!!  Ze 46 závodnic kategorie VS3A si krásnou bramborovou medaili odnesla Valerie Plevová. Do top 10 se vešly ještě 7. Eliška Volná a 8. Alžběta Pluhařová. Těsně za nimi skončila 11. Anna Sytenská a 12. Kristýna Bucková. Děvčata se v průběhu sezony stále zlepšovala a formu výborně načasovala. Moc gratulujeme, a to samozřejmě i ostatním našim závodnicím této kategorie. Mezi kadetkami velmi dobře zazávodila 12. Viktorie Březinová, která se probojovala i do finále na bradlech. Kadetkám též gratulujeme. Nejúspěšnější kategorií pro Kampu byly juniorky A, kde nám cinkla stříbrná medaile zásluhou Magdy Coufalové a bronzová díky Daniele Hálové. Kromě čtyřboje holky vybojovaly ještě medaile ve finále na přeskoku a prostných. Velká gratulace!! Stejnou radost nám udělala také 4. nejlepší žena české gymnastiky, Sabina Hálová, která se navíc blýskla stříbrnou medailí z finále na kladině. Všem gymnastkám patří nejen velká gratulace, ale také velké díky za předvedené výkony. Stejně velké díky patří zejména trenérům za pečlivou přípravu závodnic a rodičům za podporu krásného gymnastického sportu. A teď držme palce ještě dalším našim závodnicím, které čeká MČR ve Znojmě!