T.J. SOKOL KAMPA PRAHA

oddíl sportovní gymnastiky

  • s0
  • s1
  • s2

V neděli 27. 5. pořádal oddíl TJ Sokola Kampa v tělocvičně Sokola Žižkov II Přebor hlavního města Prahy. Domácí závodnice Beátka Měřínská vybojovala pro náš oddíl zlato v kategorii VS1A. Ve stejné kategorie velmi dobře reprezentovaly též pátá Valentýnka Jenšíková či šestá Kristýnka Řezníková. Děvčata získala 2 místa na MČR. Moc jim i ostatním našim holkám z této kategorie gratulujeme. I v kategorii VS2A máme medaili, a to zásluhou druhé Sofie Pluhařové, na pěkném 5. místě skočila Laura Plevová a gratulace patří i ostatním reprezentantkám v této kategorii. V kategorii VS3A si stříbrnou medaili odnáší za Kampu Laura Plevová, krásné 5., 6. a 7 místo zůstalo také doma zásluhou Alžběty Pluhařové, Anny Sytenské a Kateřiny Noskové. Moc gratulujeme jim i dalším našim žákyním. Pěkně zacvičily jediné dvě juniorky A závodu, Magda Coufalová a Daniela Hálová. V kategorii VS4B se blýskla na 5. místě Barbora Blažková a v kategorii VS5B druhá Kristýna Peterová. A v neposlední řadě gratulujeme Lence Vasilevové k bronzové medaili mezi ženami a také čtvrté Monice Dundrové. Celkově se celý závod velmi vyvedl, o čemž svědčí i počet vybojovaných medailí. Moc děkujeme závodnicím za výkony, trenérům za trpělivost, rozhodčím za férovost a rodičům za podporu. 

O víkendu 10. - 11. 11. pořádá náš oddíl 3 závody.

Prvním z nich bude Memoriál Věry Medové - závod pro malé gymnastky i starší žákyně, na který bude navazovat kvalifikace našich nejlepších juniorek na Závod Olympijských nadějí - mezinárodní závod pořádaný koncem listopadu v Liberci.

V neděli pak proběhne Přebor České obce sokolské - republikové finále mladších a starších žákyň, závod juniorek a žen.

 

 

Tady cvičíme

telocvicna