oddíl sportovní gymnastiky

• s0
  • s1
  • s2
Druhý kvalifikační závod na MČR se konal 19. 5. v tělocvičně Bohemians Praha a gymnastky Sokola Kampa byly samozřejmě u toho. Zastoupení měla Kampa v kategoriích starší žákyně (VS2A) a žákyně A (VS3A) a závod to byl pro většinu z nich vydařený. Mezi staršími žákyněmi vybojovala Sofie Pluhařová, ač jedna z nejmladších účastnic, krásné 16. místo. 37. příčku obsadila Plevová Laura, 38. skončila Linda Flachsová a 46. Kateřina Ježková. To vše ve velké konkurenci 81 děvčat. Moc gratulujeme a držíme palce, ať se postup na MČR všem vydaří. Mezi žákyněmi A se v konkurenci 32 gymnastek nejlépe umístila 6. Valerie Plevová následována Annou Sytenskou na místě 9. a Alžbětou Pluhařovou na 12. příčce. Dále nás reprezentovaly Kateřina Nosková, Alina Riško, Rytířová Ema a Tereza Nechánská. I ony si zaslouží velkou gratulaci. Už se těšíme na velké finále na MČR!!

O víkendu 10. - 11. 11. pořádá náš oddíl 3 závody.

Prvním z nich bude Memoriál Věry Medové - závod pro malé gymnastky i starší žákyně, na který bude navazovat kvalifikace našich nejlepších juniorek na Závod Olympijských nadějí - mezinárodní závod pořádaný koncem listopadu v Liberci.

V neděli pak proběhne Přebor České obce sokolské - republikové finále mladších a starších žákyň, závod juniorek a žen.