T.J. SOKOL KAMPA PRAHA

oddíl sportovní gymnastiky

  • s0
  • s1
  • s2

Minulý víkend se nesl v znamení gymnastických závodů a gymnastky Sokola Kampa byly samozřejmě u toho.

V sobotu 25. 11. proběhl v tělocvičně TJ Bohemians Paraha Přebor družstev hlavního města Prahy a pro naše závodnice byl velmi úspěšný, a to zejména v mladších kategoriích. V nejmladší kategorii závodilo 13 družstev a z toho obsadila družstva Sokola Kampa 1., 3. a 4. místo. Nejlépe se vedlo Sofii Pluhařové. Zlatou a bramborovou medaili si naše gymnastky vybojovaly také ve IV. lize, v této kategorii závodilo 8 družstev. Zde bodovala nejvíce Eliška Volná. V postupové kategorii II. liga skončily naše naděje na 4. místě, což bohužel nestačilo na postup na Mistrovství republiky, přesto si ale děvčata zaslouží pochvalu za pěkný závod. Družstva I. ligy postoupila do republikového finále z 2. a 4. místa. Všem závodnicím MOC GRATULUJEME a držíme jim i extraligovému týmu palce tento víkend v Brně.

V neděli 26. 11. pokračoval gymnastický maratón závodem Klokánkova kapsa opět v tělocvičně TJ Bohemians Praha.  Zde za Kampu nastoupila Daniela Háchová a Sofie Pluhařová, oběma patří naše gratulace, protože se jim podařilo zvítězit ve svých kategoriích. Jen tak dál :-)

O víkendu 10. - 11. 11. pořádá náš oddíl 3 závody.

Prvním z nich bude Memoriál Věry Medové - závod pro malé gymnastky i starší žákyně, na který bude navazovat kvalifikace našich nejlepších juniorek na Závod Olympijských nadějí - mezinárodní závod pořádaný koncem listopadu v Liberci.

V neděli pak proběhne Přebor České obce sokolské - republikové finále mladších a starších žákyň, závod juniorek a žen.

 

 

Tady cvičíme

telocvicna