T.J. SOKOL KAMPA PRAHA

oddíl sportovní gymnastiky

  • s0
  • s1
  • s2

Družstvo mladších žákyň Sokola Kampa A překvapivě zvítězilo v Přeboru ČOS, druhou a třetí příčku obsadila družstva Sokola Brno B a A. Naše druhé družstvo skončilo čtvrté. Mezi jednotlivkyněmi mladších žákyň zvítězila Eliška Volná (Kampa A) a výborné 5. místo obsadila její o rok mladší kolegyně Daniela Háchová (Kampa B). Další umístění našich děvčat: Kristýna Bucková (7. místo), Bára Fleischhansová (10. místo), Anna Blechová (12. místo), Alžběta Pluhařová (15. místo), Ema Rytířová (18. místo) a Anna Sytenská (27. místo).

Mezi staršími žákyněmi si bronzovou medaily pověsila na krk Daniela Hálová, její kolegyně v této kategorii Alina Riško skončila na 19. místě. Mezi juniorkami zvítězila letos naše nejlepší závodnice, účastnice EYOFu v maďarském Györu, Sabina Hálová. Dařilo se v kategorii žen, kde zlato vybojovala další kampařka Lenka Vasilevová, Monika Dundrová skončila čtvrtá.

 

O víkendu 10. - 11. 11. pořádá náš oddíl 3 závody.

Prvním z nich bude Memoriál Věry Medové - závod pro malé gymnastky i starší žákyně, na který bude navazovat kvalifikace našich nejlepších juniorek na Závod Olympijských nadějí - mezinárodní závod pořádaný koncem listopadu v Liberci.

V neděli pak proběhne Přebor České obce sokolské - republikové finále mladších a starších žákyň, závod juniorek a žen.

 

 

Tady cvičíme

telocvicna