T.J. SOKOL KAMPA PRAHA

oddíl sportovní gymnastiky

  • s0
  • s1
  • s2

Přebory České obce sokolské jsou pro nás sokolské oddíly povinou součástí podzimní závodní sezóny. Každý rok vyrážíme tedy se žákyněmi na Oblastní přebor, ze kterého se kvalifikujeme do celostátního Přeboru ČOS v Praze. A tak tři starší žákyně a dvě družstva mladších žákyň v postupové kategorii si zajely tentokrát do Kolína. I přes několikpádů v soutěži kvalifikace dopadla na výbornou. Děvčata postoupila z předních příček. Umístění: Mladší žákyně (družstva) - Kampa A (1. místo), Kampa B (2. místo); mladší žákyně (jednotlivkyně) - Eliška Volná (2. místo), Bára Fleischhansová (3. místo), Kristýna Bucková (4. místo), Alžběta Pluhařová (5. místo), Ema Rytířová (7. místo), Daniela Háchová (8.-9. místo), Anna Sytenská (8.-9. místo), Anna Blechová (16. místo); starší žákyně (jednotlivkyně) - Daniela Hálová (1. místo), Viktorie Březinová (4.-5. místo), Alina Riško (13. místo). 

Nedílnou součástí tohoto závodu je i soutěže mladších žákyň II (nepostupové kategorie). I zde jsme měli zastoupení jednoho družstva a dvou jednotlivkyň. Kampa vybojovala 1. místo v družstvech a mezi jednotlivkyněmi obsadily medailové příčky Sofie Pluhařová (1. místo) a Valentýna Jenšíková (2. místo). Další umístění: Mariana Stupková (5. místo), Kristýna Řezníková (6. místo), Kateřina Ježková (7. místo) a Markéta Ochecová (12. místo).

 

VÝSLEDKY

O víkendu 10. - 11. 11. pořádá náš oddíl 3 závody.

Prvním z nich bude Memoriál Věry Medové - závod pro malé gymnastky i starší žákyně, na který bude navazovat kvalifikace našich nejlepších juniorek na Závod Olympijských nadějí - mezinárodní závod pořádaný koncem listopadu v Liberci.

V neděli pak proběhne Přebor České obce sokolské - republikové finále mladších a starších žákyň, závod juniorek a žen.

 

 

Tady cvičíme

telocvicna