T.J. SOKOL KAMPA PRAHA

oddíl sportovní gymnastiky

Podporují nás

                     

 

Dne 11. 11. 2018 náš oddíl pořádá v sokolovně TJ Sokol Žižkov II na Balkáně Přebor ČOS ve sportovní gymnastice ženských složek.

Závodit budou dívky v kategoriích Mladší žákyně (7 - 9 let), Starší žákyně (10 - 12 let), dále juniorky (13 - 15 let) a ženy (16 let a více).

Děvčata z mladších a starších žákyň musely pro tento závod projít kvalifikací, takže se můžeme těšit na výběr nejlepších závodnic ČOS z celé republiky.

Informace o náboru děvčat a chlapců do oddílu sportovní gymnastiky naleznete i na stránkách prahasportovni.eu.

 

2.- 3. 6. 2018 se v Hale Věry Čáslavské v Černošicích konalo Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice mužů a žen mistrovské třídy a pro závodnice Sokola Kampa to byl víkend mimořádně úspěšný. Máme obrovskou radost!!!!!!!!!  Ze 46 závodnic kategorie VS3A si krásnou bramborovou medaili odnesla Valerie Plevová. Do top 10 se vešly ještě 7. Eliška Volná a 8. Alžběta Pluhařová. Těsně za nimi skončila 11. Anna Sytenská a 12. Kristýna Bucková. Děvčata se v průběhu sezony stále zlepšovala a formu výborně načasovala. Moc gratulujeme, a to samozřejmě i ostatním našim závodnicím této kategorie. Mezi kadetkami velmi dobře zazávodila 12. Viktorie Březinová, která se probojovala i do finále na bradlech. Kadetkám též gratulujeme. Nejúspěšnější kategorií pro Kampu byly juniorky A, kde nám cinkla stříbrná medaile zásluhou Magdy Coufalové a bronzová díky Daniele Hálové. Kromě čtyřboje holky vybojovaly ještě medaile ve finále na přeskoku a prostných. Velká gratulace!! Stejnou radost nám udělala také 4. nejlepší žena české gymnastiky, Sabina Hálová, která se navíc blýskla stříbrnou medailí z finále na kladině. Všem gymnastkám patří nejen velká gratulace, ale také velké díky za předvedené výkony. Stejně velké díky patří zejména trenérům za pečlivou přípravu závodnic a rodičům za podporu krásného gymnastického sportu. A teď držme palce ještě dalším našim závodnicím, které čeká MČR ve Znojmě! 

V neděli 27. 5. pořádal oddíl TJ Sokola Kampa v tělocvičně Sokola Žižkov II Přebor hlavního města Prahy. Domácí závodnice Beátka Měřínská vybojovala pro náš oddíl zlato v kategorii VS1A. Ve stejné kategorie velmi dobře reprezentovaly též pátá Valentýnka Jenšíková či šestá Kristýnka Řezníková. Děvčata získala 2 místa na MČR. Moc jim i ostatním našim holkám z této kategorie gratulujeme. I v kategorii VS2A máme medaili, a to zásluhou druhé Sofie Pluhařové, na pěkném 5. místě skočila Laura Plevová a gratulace patří i ostatním reprezentantkám v této kategorii. V kategorii VS3A si stříbrnou medaili odnáší za Kampu Laura Plevová, krásné 5., 6. a 7 místo zůstalo také doma zásluhou Alžběty Pluhařové, Anny Sytenské a Kateřiny Noskové. Moc gratulujeme jim i dalším našim žákyním. Pěkně zacvičily jediné dvě juniorky A závodu, Magda Coufalová a Daniela Hálová. V kategorii VS4B se blýskla na 5. místě Barbora Blažková a v kategorii VS5B druhá Kristýna Peterová. A v neposlední řadě gratulujeme Lence Vasilevové k bronzové medaili mezi ženami a také čtvrté Monice Dundrové. Celkově se celý závod velmi vyvedl, o čemž svědčí i počet vybojovaných medailí. Moc děkujeme závodnicím za výkony, trenérům za trpělivost, rozhodčím za férovost a rodičům za podporu. 

Tady cvičíme

telocvicna